TPCA

Zaměstnanci TPCA vydražili umělecká díla z benefiční aukce


18.12.2013

Díky Vánoční sbírce zaměstnanců TPCA jsme mohli podpořit benefiční aukci 11 výtvarných děl, která vznikla společnou prací kutnohorských seniorů a mladých umělců v rámci projektu „Umění spojení“. Výtěžek ze sbírky téměř devíti desítek zaměstnanců továrny podpořil aukci částkou 54 tisíc korun. Finanční výtěžek bude věnován Středisku rané péče, které pomáhá v regionu rodinám pečujícím o děti s handicapem. Dražba uměleckých děl se uskutečnila v sobotu 14. prosince v barokním refektáři Galerie Středočeského kraje GASK v Kutné Hoře.


Ve Vánoční sbírce jsme vybrali 54 000 Kč


13.12.2013

I letos nebyl našim zaměstnancům lhostejný osud těch, kteří neměli v životě takové štěstí a nenarodili se úplně zdraví. Ve Vánoční sbírce jsme na pomoc potřebným dali dohromady částku 54 000 Kč. Peníze výjimečně nedarujeme ale utratíme. Zítra proběhne v kutnohorském GASKu (Galerii Středočeského kraje) dobročinná aukce, jejíž výtěžek půjde na podporu zdravotně handicapovaným dětem. Umělecká díla a dílka tvořili pod vedením zkušených umělců senioři. Příští rok naopak svými uměleckými vlohami pomohou děti seniorům. Přečtěte si více o dobročinném projektu Umění spojení.


Rozsvícení vánočního stromu


25.11.2013

Advent klepe na dveře, a proto se už všichni kolínští mohou v pátek 29. listopadu těšit na tradiční akci Rozsvícení vánočního stromu. Tak jako loni i letos jsme se stali partnerem akce. Společně s městem Kolín ozdobíme Karlovo náměstí barvami Vánoc, které budou tichým společníkem ve shonu předvánočních nákupů. Program na náměstí začíná už dopoledne řemeslným trhem, odpoledne můžete napsat Ježíškovi a vyzkoušet různé vánoční zvyky a v 16:50 hodin se poprvé v tomto roce rozzáří vánoční strom.